אני אורטל הופמן שלם, מטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת האגודה לטיפול זוגי ומשפחתי. אני מטפלת בקליניקה ברחובות וכן אונליין -זום.

אני עוסקת בטיפול בגברים ונשים באופן פרטני או טיפול זוגי וגם מנחה קבוצות נשים ומרצה בתחומי ווגיות והורות.

העיסוק המקצועי שלי הוא עולם ומלואו ואני זוכה לפגוש יומיום אנשים שכל אחד מהם הוא בעל עולם עשיר של תוכן, צבעים, חוויות ורגשות. יומיום אני מוקירה תודה על הזכות הזו ללוות אנשים ועל האמון שניתן בי.

המטרה שלי בטיפול היא לאפשר לפונים אליי לחיות את החיים בצורה מיטיבה יותר עבורכם: לאפשר היכרות מעמיקה יותר עם עצמך, עם הבחירות שלך, עם ההיסטוריה האישית והזוגית, עם החלומות, הצרכים והרצונות וכן עם החלקים הלא מודעים שמקורם בחוויות עבר, במערכות יחסים משמעותיות מבית הילדות , תחושות גוף ורגשות שעיצבו ומעצבים את היומיום כפי שהוא משתקף עכשיו.

מטופלים שלי יתארו אותי כדמות חמה ומאפשרת שאפשר להרגיש איתה בנוח וליצור ברית טיפולית ויחסים של אמון שבמסגרתם מרגישים בטוחים לצאת ולחקור את עצמם במטרה לשוב עם אוצרות בעלי ערך מקרקעית הנפש וסביבותיה.

אני אוסיף ואומר שיכולת הקשבה, גילוי אמפתיה והתמסרות לתהליך אלה הן מתנות שקיבלתי ואותן שיכללתי לאורך השנים בעזרת למידה מקצועית והתפתחות מתמדת בתחום הטיפול הרגשי-נפשי על מנת לתת מענה מקצועי ואתי.

בהכשרתי אני יועצת חינוכית בעלת תואר שני בייעוץ חינוכי מאוניברסיטת בר אילן. אני בוגרת לימודי טיפול זוגי ומשפחתי ממכון שילובים ומטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת האגודה הישראלית לטיפול זוגי ומשפחתי.

כמו כן אני בוגרת לימודי אימון ממכללת אנגראמה, בוגרת לימודי הורות במכון ניופלד, בוגרת לימודי סכמה תראפיה, תלמידה בביה"ס לפסיכותרפיה "דעת", תלמידה בלימודי EFT -זוגי  (EMOTIONAL FOCUS THERAPY). בנוסף למדתי מבוא לAEDP וכמובן ממשיכה כל הזמן ללמוד בהשתלמויות שונות, הדרכות למטפלים, ספרים ומאמרים עדכניים.

כל אלה יחד מאפשרים לי לעבוד עם הפונים אליי ולהיות איתם באופן קשוב ומקצועי בתהליכים משמעותיים, עמוקים ובעלי ערך לחיים כאן ועכשיו. 

אומרים שהשלם גדול מסך החלקים ואני מרגישה שהדבר נכון גם לכאן, מעבר ללמידה וליכולות, ישנו ה"דבר" הזה שקורה בטיפול, מערכת יחסים ייחודית ואינטימית שמתאפשרת ומאפשרת גם למטופלים וגם לי לצמוח ולגדול. 

האמת היא שאני שמחה ונרגשת להכיר מטופלים ומטופלות שמגיעים אליי, כל פעם מחדש.